MEMLEKET PARTİLİ LEVENT ÖREN: 'BU SORULARIN YANITINI DİKİLİLİLER MERAK EDİYOR'

Memleket Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir 2. Bölge Siyasal Örgütlenmeden sorumlu olan Levent Ören www.bakircayturk.com'da Murat Karakaş'ın yayın konuğu olarak soruları yanıtladı.

dikili siyaset 5539

    Memleket Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve İzmir 2. Bölge Siyasal Örgütlenmeden sorumlu olan Levent Ören www.bakircayturk.com'da Murat Karakaş'ın yayın konuğu olarak soruları yanıtladı. Ören, ikinci bölgedeki örgütlenmeyi anlattı ve Dikili ilçesinde yaşıyor olması nedeniyle ilçedeki bazı sorunları gündeme getirdi. 

bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:40:56. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: MEMLEKET PARTİLİ LEVENT ÖREN: 'BU SORULARIN YANITINI DİKİLİLİLER MERAK EDİYOR' Son dakika Dikili haberleri, Dikili son dakika haber, Dikili son dakika, son dakika Dikili, Dikili haber sayfamızda Dikili haberleri okuyabilir, Dikili son dakika haberleri ve güncel Dikili gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.