KOŞTU'DAN MUHALEFETE YANIT

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu 27 aralık 2022 Günü www.bakircayturk.com 'da Murat Karakaş'ın sorularına yanıt verirken muhalefetin "Her proje devlet bütçesiyle yapılıyor. Belediye ne yapıyor ki" şeklindeki eleştirisinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi... Videoda izleyebilirsiniz.

bergama siyaset 192


    Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu 27 aralık 2022 Günü www.bakircayturk.com 'da Murat Karakaş'ın sorularına yanıt verirken muhalefetin "Her proje devlet bütçesiyle yapılıyor. Belediye ne yapıyor ki" şeklindeki eleştirisinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi...   Videoda izleyebilirsiniz. 

bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 02:49:43. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: KOŞTU'DAN MUHALEFETE YANIT Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.