HATİCE USLU: 'İZBB ALTERNATİF İKTİSAT KONGRESİ YAPMAMALI'

"ASLANOĞLU'NU ÖRGÜTTE KAÇ KİŞİ TANIYOR?"

genel siyaset 5159


    17 Şubat günü İzmir'de 2 Ayrı yerde gerçekleşecek olan Türkiye İktisat Kongresi öncesi tartışmalar devam ediyor. Birini Vailiğin diğerini ise İzmir B.Şehir Belediyesi'nin düzenleyeceği kongre çiftbaşlılık olarak değerlendirilirken İZBB Başkanı Tunç Soyer konuyla ilgili olarak eleştiri oklarının hedefinde yer alıyor. 

    Konunun ele alındığı www.bakircayturk.com 'da Murat Karakaş'ın yayın konuğu olan Tarım Uzmanı ve siyaset yorumcusu Hatice Zeybek Uslu bu çift başlılığı değerlendirdi ve birkaç gün önce CHP İzmir İl Başkanlığına atanan Şenol Aslanoğlu'nu örgütten birçok kişinin tanımadığını ileri sürdü.

bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:18:43. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: HATİCE USLU: 'İZBB ALTERNATİF İKTİSAT KONGRESİ YAPMAMALI' Son dakika genel haberleri, genel son dakika haber, genel son dakika, son dakika genel, genel haber sayfamızda genel haberleri okuyabilir, genel son dakika haberleri ve güncel genel gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.