DEVA PARTİLİ ÖZUYAR: 'BAŞKAN 2 YIL GERİDEN GİDİYOR'

DEVA Partili İzmir B.Şehir ve Bergama Belediye Meclis Üyesi Nezih Özuyar www.bakircayturk.com 'da Murat Karakaş'ın canlı yayın konuğu olarak soruları yanıtladı. Özuyar Bergama belediye yönetiminin 2022 Yılı icraatlarını değerlendirirken çeşitli eleştirilerde de bulundu.

bergama siyaset 6177    DEVA Partili İzmir B.Şehir ve Bergama Belediye Meclis Üyesi Nezih Özuyar www.bakircayturk.com 'da Murat Karakaş'ın canlı yayın konuğu olarak soruları yanıtladı. Özuyar Bergama belediye yönetiminin 2022 Yılı icraatlarını değerlendirirken çeşitli eleştirilerde de bulundu. 

    Özuyar, Büyükşehir Meclis Üyesi olarak epeydir yaşanan Bergama İslamsaray Mahallesinin bir bölümündeki kazalizasyon sorununu kendi girişimleri sayesinde çözüldüğünü ve Mart ayında kazmanın vurulacağını söyledi. Nezih Özuyar, Bergama Belediyespor'un devri konusundaki 3 Maddenin hiçbirşey ifade etmediğini de savundu.

    Daha birçok konudaki soruyu yanıtlayan Özuyar ile yapılan yayının kaydını izleyebilirsiniz. 

bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:22:52. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: DEVA PARTİLİ ÖZUYAR: 'BAŞKAN 2 YIL GERİDEN GİDİYOR' Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.