CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FULYA ALÇAY: 'ÖZELLİKLE KADINLAR VE GENÇLER İÇİN ÇALIŞACAĞIM'

CHP İzmir Milletvekili Aday Adayı Fulya Alçay www.bakircayturk.com'da Murat Karakaş'ın canlı yayın konuğu olarak soruları yanıtladı.

genel siyaset 14199

    CHP İzmir Milletvekili Aday Adayı Fulya Alçay www.bakircayturk.com'da Murat Karakaş'ın canlı yayın konuğu olarak soruları yanıtladı.    

    Uzun yıllardır örgütte görev yapan biri olarak hem partiyi hem de İzmir'i ve sorunlarını çok iyi bilen biri olduğunu ifade eden Alçay milletvekili adayı olur ve seçilirse Kadınlar ve Gençler için birçok projesi olduğunu anlattı. 

bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:11:02. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FULYA ALÇAY: 'ÖZELLİKLE KADINLAR VE GENÇLER İÇİN ÇALIŞACAĞIM' Son dakika genel haberleri, genel son dakika haber, genel son dakika, son dakika genel, genel haber sayfamızda genel haberleri okuyabilir, genel son dakika haberleri ve güncel genel gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.