AK PARTİ BERGAMA İLÇE BAŞKANI GÜZEL'DEN CHP İLÇE BAŞKANINA YANIT

CHP BERGAMA İLÇE BAŞKANINDAN TALİHSİZ AÇIKLAMALAR ! Ak Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel yaptığı açıklamada, geçtiğimiz gün bir tv kanalında konuşan Mehmet Ecevit Canbaz'ın açıklamalarını sert bir dille eleştirdi.

bergama siyaset 712
AK PARTİ BERGAMA İLÇE BAŞKANI GÜZEL'DEN CHP İLÇE BAŞKANINA YANIT

   AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel yaptığı açıklamada, geçtiğimiz gün bir tv kanalında konuşan Mehmet Ecevit Canbaz'ın açıklamalarını sert bir dille eleştirdi. 

Güzel'in basın açıklaması şöyle:

    Bergama Millet Bahçesi Elzem mi ?   
   Esnaf Mağdur Olmasın Diye yapılmakta olan Esnaf Çarşısını kim engellemeye çalıştı?     İstihdamı yaratacak çalışmaları kim yapıyor ?  
   

   Bergama’daki arsalar kimlerin zamanında satılmaya başlandı ?  

   
    Bergama iktidar yatırımlarının en çok yapıldığı dönem bu dönem mi?   
 

    Halkçı Belediyeciliği yapan kim?

   
    Değerli Hemşehrilerim,    CHP Bergama İlçe Başkanı Mehmet Ecevit Canbaz İzmir'de bir yerel internet Tv'sine verdiği ropörtajı maalesef üzüntüyle seyrettim.   

    
  Anladığım kadarı ile sayın Canbaz kendi örgütünün iç çekişme ve eleştirilerinden kurtulmak adına başarılı ve doğru hizmetleri ile Bergamamıza hizmet eden ve hemşehrilerimizin takdirini kazanan Belediye başkanımız Hakan Koştu yu ve Bergama Belediyemizi hedefe koymak istemektedir.      Genel siyasette CHP nin yaptığı gibi Bergamamızda da yapılan yatırımların ve hizmetlerin engellenmeye çalışıldığını görüyoruz.    
Konu Istihdamsa işte çalışmalar,  


 Sayın Canbaz’ında programın başında dile getirdiği gibi Akparti  iktidarımızın destekleri ile Bergamaya gelen Esbaş serbest bölgesinin ve Bergama Organize Sanayi bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmaların bölge istihdamımız için ne kadar önemli olduğu ve bu sayede Bergamalı hemşehrilerimizin istihdam edilmeye başlandığı ve gelecekte istihdamın çok artacağı ortadadır. Sayın Canbaz’ın belki haberi yok ama Belediye Başkanımız Hakan Koştu beyin ve Tarım Bakanlığımızın girişimleri ile Bergamamızda yeni kurulmakta olan CHP zihniyetinin CET yapılmasını engellemeye çalıştığı Bergama Tarıma Dayalı İktisas Organize Sanayi Bölgesinin hayat bulması ile Bergama tarımının ve hayvancılığının hükümetimiz tarafından ne kadar desteklendiği görülecektir.    

Millet Bahçesi Elzem mi?   


   Millet bahçesinin yapılmasından Bergamalı Hemşehrilerimizin ne kadar memnun olduğundan haberi olmayan sayın Canbaz maalesef çok talihsiz bir açıklama daha yapmıştır. Millet Bahçesi gibi bir sosyal alan projesinin ELZEM olmadığını söyleyen başkan kendi partisinin başkan adayının da en büyük projesini inkar etmiştir. 

  
  Millet Bahçesi gibi Bergamalı hemşehrilerimizin sosyal yaşamı için muhteşem bir projeyi eleştirmek ve Bergamalı hemşehrilerimize dayatılıyor demek nasıl bir akıl tutulmasıdır?       CHP zihniyetinin tüm engellemelerine rağmen Bergama Belediye Başkanımız Hakan Koştu  ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ'ın üstün gayretleri ile yapılmakta olan Millet Bahçesi Kuzey İzmir’in en gözde ve büyük projesi Cumhurbaşkanımızın Bergamalı Hemşehrilerimize bir hediyesi olarak hizmetimizde olacaktır. Çamlı Park yada Gülistan Parkın tamamlanmasını da Millet bahçesi projemize dahil etme başarısının gösteren Belediye Başkanımız Hakan Koştu ya Bergamalı hemşehrilerimizin cebinden hiç bir para harcamadan yapılmasını sağladığı için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.  
Eski stadyum esnafını asıl mağdur eden kim? 

 
   Öncelikle Maltepe Mahallesi Esnaf Çarşımızın 4 aya kadar tamamlanıp Bergamalı esnaf kardeşlerimize teslim edileceği müjdesini verelim. 
Eski Stadyum esnafı kardeşlerimiz için Maltepe Mahallemizde Bergama Belediyemiz tarafından yapılmakta olan inşaatını engellemek için CHP zihniyeti tarafından defalarca mahkemeye verilen Esnaf Çarşısından bahsedilmemesi ve esnaflarımız mağdur edildi denilmesi maalesef bir talihsizliktir.     CHP ve İzmir Mimarlar Odası, Esnaf Çarşısı projemizi mahkemeye taşımamış olsalardı şu anda tüm esnaflarımıza hizmet eden bir çarşımız olacaktı. Ancak yapacağımız hizmetleri engelleyemezler sadece geciktirirler. 

  
  Bergamalı hemşehrilerimizin ihtiyacı olan ve hakettiği sosyal hayata kavuşturmak üzere çalışan  belediye başkanımız Hakan Koştu Zeytin Park projemiz ile Bergamanın kalbinde nefes alan bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur. Hergün binlerce Bergamalı hemşehrimize ev sahipliği yapan Zeytin Parkımız ne kadar doğru bir proje olduğunu göstermiştir.  
Halkçı Belediyeciği yapan kim?    Yıllarca Bergama belediyesini yöneten ancak Bergama yollarını akıllarına bile getirmeyen CHP zihniyeti mi Halkçı?  Yoksa göreve geldiği tarihten itibaren Bergamamızın yolları için planlamalarını yapan bu yolların altyapılarını tamamlayan ve şimdilerde söz verdiğimiz gibi dökme asfalt modern aydınlatılmış yolları Bergamalı hemşehrilerimizin kullanımına  sunan Hakan Koştu yönetimi mi?  Şehrimizin her mahallesinde atıl durumda önceki yönetimler tarafından çivi bile çakılmamış parkları alıp silbaştan yeniden en modern şekli ile tamamlayarak halkımızın kullanımına sunan Hakan Koştu yönetimi mi?
Önceki yönetim zamanında alınıp atıl vaziyette bekleyen eski deri fabrikamızın restorasyonu tamamlandı bu muhteşem yapı yakın zamanda Bergamalı hemşehrilerimizin hizmetinde.   Maalesef Bergamamıza zamanında bir çivi bile çakamayan zihniyet şimdilerde tüm yapılan hizmetleri gördükleri halde sadece eleştiriyor.
Bergama ve Cumhur İktidarı yatırımları ne durumda ?    Gerek Genel başkan yardımcımız Hamza Dağ,İl Başkanlarımızın gerek bölge milletvekillerimizin katkıları Belediye başkanımız Hakan Koştu'nun ısrar ve takipleri ile gerçekleşen Selinos Deresinin Islahı Projesinin tamamlanmakta olduğunu ve Bergama Antik Mirasına hediye edileceğini bilmelerini isterim.     Belediye başkanımız Hakan Koştu'nun girişimleri ile Cumhur iktidarımızın Bergamamıza kazandırdığı Toki Konutlarımızın teslimi yapıldı.  

1000 konutluk yeni Toki Projesi hazırlanıyor müracaatları yapıldı inşallah çok yakında start alacak.

500 öğrenci kapasiteli KKY Öğrenci Yurdu tamamlandı.Yükseköğrenim için Bergamamıza  gelen Öğrencilerimiz sıcacık otel konforunda konaklıyorlar.   Bergamamızda Doğal Gazı olmayan ev kalmasın diye çalışıyoruz. Bir iki mahallemiz dışında  uygun olan yaklaşık onsekizbin hanemiz doğalgazın  konforuyla tanıştı.Birçok ilden bile hızlı bir şekilde doğalgaz Bergamamızda yaygınlaştı.


  Yapımı tamamlanmakta olan Diş Hastanesinin Haziran 2023'de Bergamalı hemşehrilerimize hizmete başlayacağını müjdelemek isterim.   
   Bergama Gençlik Merkezinin çok kısa süre sonra temeli atılacak.  Çevre Yolumuzun açılışını çok yakında tüm Bergamalı Hemşehrilerimiz ile birlikte gerçekleştireceğiz. Bergamamızın çok büyük sorunu olan şehiriçi trafiği çevre yolunun açılmasıyla önemli ölçüde rahatlayacak. 
Daha burada sayamadığım bir çok yatırım Bergamamızda hayat bulmaktadır. 

  

    Şimdi sayın Canbaz’a sormak lazım Bergama bu yatırımları hangi dönemde aldı ?   

Araziler Kimin zamanında satılmaya başlandı?   

   Satılan Arazilerden bahseden sayın Canbaz kendisi de biliyor ki satılan belediye gayrimenkullerinin bir çoğunun satış kararı önceki CHP li belediye başkanı zamanında alınmıştır. Önceki CHP li belediye başkanı da çok sayıda gayrimenkulu satmıştır. Özellikle bahsettiği 16000 metre karelik arazi satış kararı da CHP li belediye başkanı zamanında alınmıştır. Arazi satışları belediye yatırımları için gerekli olduğu için yapılmaktadır.  
 Değerli Bergamalı Hemşehrilerim,  
Yerel seçimlerden bugüne kadar yukarıda saydığım sayamadığım bir çok yatırımın Bergamamıza kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere her daima yanımızda olan önümüzü açan Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ’a, Ak Parti il Başkanımız Kerem Ali Sürekli’ye, bölge milletvekillerimize desteklerini herzaman yanımızda hissettiğim cumhur ittifakına elbette Bergama Belediye başkanımız Hakan Koştu’ya Bergamalı tüm hemşehrilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum.  
Cumhur ittifakımızın Belediye başkanı Hakan Koştu başkanımıza yaptığı sosyal ve halkçı belediyecilik için ayrıca teşekkür ediyorum. Bergamalı Hemşehrilerim bilsinler ki CHP zihniyeti Bergamamızda yapmaya çalıştığımız tüm yatırımlara karşı davalar açmakta engellemeye çalışmaktadır. Ancak bilmelerini isterimki engel olamayacaksınız Cumhur ittifakımızın hizmetlerini Bergamalı hemşehrilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz.         Bergamalı Hemşehrilerimizin 2023 seçimleri için de Cumhur İttifakımızı destekleyeceğinden hiç şüphem yoktur. Ak Parti ilçe binamıza hergün ziyaret için gelen yüzlerce hemşehrimiz Cumhur ittifakına olan inanç ve güvenlerini dile getirmektedirler. Kendi örgütü içerisinde bile anlaşamayan 6'lı masanın bu milletin geleceği ile ilgili alabileceği tek olumlu karar olmadığı ve olmayacağı kanaatindeyim.   
Cumhur İttifakı olarak bizler 2023 seçimlerine tüm teşkilatımız ile hazırız. Türkiye Yüzyılını Bergamalı Hemşehrilerimizle beraber kuracağız.  
  
Saygı ve Sevgilerimle

bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:12:14. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: AK PARTİ BERGAMA İLÇE BAŞKANI GÜZEL'DEN CHP İLÇE BAŞKANINA YANIT Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.