BERGAMA DEVLET HASTESİNDEKİ UZMAN DOKTOR SORUNUNA ÇÖZÜM

AK PARTİ BERGAMA İLÇE BAŞKANI SEBAHATTİN GÜZEL: "GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN HAMZA DAĞ'A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ"

bergama ege 1247
BERGAMA DEVLET HASTESİNDEKİ UZMAN DOKTOR SORUNUNA ÇÖZÜM

  Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanesinde uzman doktor sayısı 77'ye çıkarıldı. AK Parti Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel yaptığı açıklamada şunları söyledi:


Bakırçay Bölgemizin ve Bergamamızın Sağlık alanındaki en büyük sorunlarından olan Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanemizin Uzman Doktor ihtiyacı sona eriyor.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ' ın Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastanemizi ziyaretlerinde dile getirilen uzman doktor ihtiyacı sorununa  sözleşmeli 77 Uzman Doktor kadrosu tahsis edilerek çözüm bulundu.


Sayın Hamza Dağ'ın Uzman Doktor ihtiyacının çözümü için Sağlık Bakanlığımızla görüşmeleri sonucunda hastanemizdeki sözleşmeli uzman doktor kadrosu Yetmiş yediye (77) çıkarıldı. Doktorların ekonomik olarak daha avantajlı olan sözleşmeli kadroları tercih edeceğinden hastanemizin uzman doktor ihtiyacı sona ermiş olacak.Bakırçay lı hemşehrilerimiz hastanemizden çok daha iyi bir şekilde sağlık hizmeti alacaklar.
Hastanemize Sözleşmeli  Uzman Doktor kadrolarının açılmasını ve Sağlık alanındaki bu çok önemli sorunumuzun çözüme kavuşmasını sağlayan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ 'a ve Sağlık Bakanlığımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.


bakircayturk.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:31:00. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: BERGAMA DEVLET HASTESİNDEKİ UZMAN DOKTOR SORUNUNA ÇÖZÜM Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.